myniowska

Travel / Food / lifestyle

Dołącz do Newslettera i otrzymaj darmowe Planery!

Zapisz się, aby otrzymać prezent! Dzięki tym planerom idealnie zorganizujesz swoje przygody, i zanotujesz miejsca warte odwiedzenia. Zorganizujesz się wcześniej, przygotujesz potrzebne ci rzeczy, które spakujesz do walizki – a to wszystko unikając niepotrzebnego stresu.

Join

*Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Dominika Jurczak. Twoje dane są przetwarzane przez Administratora w celu wysyłki newslettera. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Work With Me

Hi there, I’m Myniowska

About 

Kocham palmy i podróże! Uwielbiam też jeść. Najchętniej lokalne przysmaki. Kolekcjonuje piękne chwile i rozmyślam o nich w czasie wolnym. Staram się organizować czas jak najlepiej, chociaż często brodzę w bałaganie własnych myśli. Wyznaczam sobie cele, pózniej dziele je na zadania, a przynajmniej staram się je osiągać – z różnym skutkiem. Życie bywa strasznie rozpraszające! 

Subscribe

Zaplanuj swoj wyjazd

Mallorca

Najlepsze plaże, miejsca warte odwiedzenia i życie na wyspie. Niezapomniane chwile, malownicze zachody słońca i gastronomiczne polecajki. Sklepy z winem, lokalny market i ulubiony rooftop bar. O tym wszystkim i nie tylko.