Dawno, dawno temu w małej wiosce na południu Polski urodziło się dziecko. Dziecko rosło, a dziewczynka, ktorą to dziecko było mogła stać się kimkolwiek. Więc próbowała wielu rzeczy. Miała swoje wzloty i upadki. Otaczała ją rodzina i przyjaciele, ale nagle postanowiła opuścić swoją strefę komfortu i zacząć przemieszczać się z miejsca na miejsce, aby znaleźć to najlepsze, najpiękniejsze by właśnie tam się ustatkować i znaleźć prawdziwe szczęście. Czy w końcu znalazła miejsce, które jej się spodobało? Czy w końcu się ustatkowała?

Ale kto chciałby czytać te wszystkie szczegóły – przejdźmy do tej lepszej części!

W drodze po wszystko, czego kiedykolwiek pragnęła, spotykała ludzi, którzy ją zapytali: Gdybyśmy ci powiedzieli, że uczynimy cię księksiężniczką na jeden dzień, czy pojechałabyś z nami?

Pytanie może wydawać się retoryczne, może nawet z lekka niebezpieczne – można by pomyśleć przez moment. Myślałem jaką decyzję podjąć, zrobiłam dobry research (głównie na Instagramie), ale zastanawiałem się, jak do diabła mogli to zrobić?! Czy sprawiliby, że królowa mnie zaadoptuje? Czy oddadzą mi całe bogactwo? Czy zaoferują mi ciężarowkę czekolady? Czy dadzą mi całe złoto? Wyobrażałem sobie wszystkie scenariusze (przecież nigdy wcześniej nie byłem księżniczką).

Dzień, na który wszystkie zasłużyłyśmy.

Ale zgodziłam się – poszłam w to, w ciemno.

Dali mi najpiękniejszą sukienkę. Kazali się uśmiechć i podziwiać zachod słońca. Poprosili mnie, żebym cieszył się chwilą, i zazczeli pstrykać fotki.

I dotrzymali obietnicy! Sprawili, że poczułam się jak księżniczka. Dzięki nim uwierzyłam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Sprawili, że poczułem się, jakbym był we właściwym miejscu. Dotego mowili wszystko, co chciałem usłyszeć. (Dobra robota.)

Nie dalej niż rok temu miałem przyjemność uczestniczy w niezapomnianej sesji zdjęciowej prowadzonej przez niesamowitą parę mieszkającą na Majorce.

@Happinessmodecom

To co potrafią uchwycić w obiektywie to nic innego niż magia, a precyzja z jaką pracują daje na prawdę dużo pozytywnej enrgii.

Miałam szczęście być modelką podczas świetnrj sesji zdjęciowej o zachodzie słońca na jednej z najwspanialszych wysp w Europie, ubrana w dopasowaną i dosłownie latającą fioletową sukienkę.

Sukienka była oszałamiająca i idealnie pasowała do miejsca, które zostało wybrane na tę niesamowitą sesję zdjęciową.

Za każdym razem, gdy mam gorszy dzień, wracam do tych zdjęć i filmów, aby poczuć się lepiej i jeśli mam być szczera, zawsze poprawia mi to samopoczucie.

Pomyśl o pracy, którą wykonujesz każdego dnia, chodzeniu do biura, wychowaniu dzieci, budowaniu firmy i nagrodz się tym niesamowitym dniem, op którym poczujesz się jak modelka bez względu na to, co robisz, skąd pochodzisz i jak wyglądasz

Maliwna i Michał sprawią, że poczujesz się komfortowo, elegancko, kobieco, oszałamiająco i…. poczujesz, że żyjesz.

Nie mógłbym być bardziej wdzięczny za ten moment, który mi dali. Zawsze będę go mieć w pamięci.

Nie myśl że to jedyny aspekt fotograficzny, na ktorym się skupiają. Oni robią znacznie więcej. Sprawdź ich profil @happinessmodecom i śledź wszystkie szczęśliwe historie i sesje zdjęciowe, które tworzą.

Prawda jest taka, że szczęście jest w nas. Bez względu na to, dokąd idziemy i ile zarabiamy, nigdy go nie znajdziemy, dopóki nie zajrzymy w siebie i nie pozwolimy wewnętrznemu światłu zabłysnąć.

Więc idź, znajdź rzeczy, które kochasz robić, ciężko pracuj, aby osiągnąć swoje cele, ale nigdy nie zapominaj o drodze i o tym aby ciesz się każdą chwilą.

Uwierz mi, mam tendencję do wyolbrzymiania rzeczy, ale nie tym razem. To był moment, w którym zostałam księżniczką na jeden dzień, a teraz rosnę w siłę, by stać się królową zjednoczonego stanu mojego własnego umysłu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Join

*Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Dominika Jurczak. Twoje dane są przetwarzane przez Administratora w celu wysyłki newslettera. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.
Work With Me